Lokaal Apeldoorn
De lokale politieke partij
Lokaal Apeldoorn
De lokale politieke partij

Home

Lokaal Apeldoorn is al bijna 25 jaar actief in de lokale Apeldoornse politiek en een partij voor en door Apeldoorners.

Lokaal Apeldoorn gelooft in samenwerken. Samen met inwoners, ondernemers, verenigingen en instellingen. Met kennis van de lokale situaties, met kunde en jarenlange ervaring lossen wij samen problemen op. Wij willen inwoners de ruimte geven om mee te doen, zelf initiatieven te ontplooien en ons te adviseren als er een besluit genomen moet worden.

Lokaal Apeldoornย is niet verbonden aan een landelijke politieke partij. Wij zijn onafhankelijk en dus volledig vrij in het bepalen van onze standpunten. Onze leden hebben verschillende achtergronden maar รฉรฉn gezamenlijk doel: het beste bereiken voorย Apeldoorn..

Onze mensen

Raadsfractie

Marco Wenzkowski

Fractievoorzitter

m.wenzkowski@apeldoorn.nl
+31 6 52698946

Rosanne de Groot

Raadslid
lr.degroot@apeldoorn.nl
+31 6 52698946

Jacqueline Pol

Raadslid
j.pol-devisser@apeldoorn.nl
+31 6 51636597

Arjan Steenbeek

Raadslid
a.steenbeek@apeldoorn.nl
+31 6 22597769

Sytse Wiering

Raadslid
s.wiering@apeldoorn.nl
+31 6 51329028

Sedat Yildirim

Raadslid
s.yildirim@apeldoorn.nl
+31 6 41964976

Teus Baten

Fractiemedewerker
t.baten@apeldoorn.nl
+31 6 55340055

Wethouders

Peter Messerschmidt

p.messerschmidt@apeldoorn.nl

+31 6 48453321

Wim Willems

w.willems@apeldoorn.nl
+31 6 26360555

Bestuur

Gerrit Wensink

Voorzitter
voorzitter@lokaalapeldoorn.nl

Antoine Joosten

Penningmeester
a.joosten@lokaalapeldoorn.nl

Frank Reinders

Bestuurslid
f.reinders@lokaalapeldoorn.nl

Henk Schutte

Bestuurslid
h.schutte@lokaalapeldoorn.nl

Lid worden

    Contacts



    Contact
    Bezoekadres:
    Raadhuisplein 8,
    7311 LK Apeldoorn

    Postadres:
    Postbus 9033, 7300 ES Apeldoorn

    Email:
    info@lokaalapeldoorn.nl

    Telefoon:
    055-5801249